wtorek, 31 maja 2011

Mnóstwo nowości na nowy miesiąc w pandzim kalendarzu.

Przeczytaliście już wiadomość od Maxa i Elli? Odbieraliście poranną pocztę?

Ja znalazłam ten list pod stertą innych paczek od moich przyjaciół. A w liście pisało:

Nowe poziomy!

W przyszłym miesiącu pojawi się dziesięć nowych poziomów z zabawnymi funkcjami! W poziomach od 51 do 60 będziecie mogli zamienić się w tańczącą gwiazdę rocka, słodkiego żółwia, skaczącego kangura czy sunącego na kółkach robota! A nowe emotikonki i kwieciste fajerwerki pomogą Wam w wyrażaniu uczuć!

grafic

Rozumiecie? Nie długo pandy za przyjacielskość i pomoc innym dostaną kupony z nowymi opcjami. Wystarczy sobie czegoś zażyczyć i proszę.

Ciekawe, jakie oprócz nowego tańca, kartonów z fajerwerkami i kolejnych czarów będziemy mieli? Może słodkiego woobysia? A może ślicznego pokopetsa?

Dokańczam to co napisano w liście:


Poza tym zobaczymy jak wygląda Wasza gotowość do niesienia pomocy! Zmartwiony pingwin znalazł się na plaży w Panfu. Pomóżcie mu z powrotem odnaleźć jego rodzinę, a następnie poczęstujcie ją lodami! Na zakończenie odbędzie się "pingwinowa impreza" w sali balowej. Frak jest obowiązkowy!

grafic

Oho. Już chyba wiem o co kaman. Mały pingiwnek zagubiony na naszej ogromnej wyspie. Rozumiecie to? Nie długo do nas przypłynie i będzie czekał na plaży. Ja od razu pobignę mu z pomocą, a wy? No chyba, że zabłądze w dżungli :D.

Czy byliście już na imprezie Paula? Przypominam, że trzeba za pomocą maszyny zmniejszyć się do rozmiarów małej pandy. Jak to zrobić? Przyjść do prof. bookworma i pokazać mu złotą kartę, którą dostajemy po obudzeniu się. Będziemy ją mieli tylko przez 2 dni.

Pamiętacie o naszym mistrzu sztuk walk? Czeka na was na tarasie! Już druga lekcja.

Pozdrawiam!

Agentka Bloomi123.

PS Jutro wyjeżdżam na 4 dni więc nic więcej nie napiszę. Dziękuje Darii za miłe przywitanie. Już wiem, że inni są super.

Brak komentarzy: