sobota, 16 października 2010

Długo mnie nie było, więc przepraszam. Wszystkie zaległości już nadrobię. Była znów jakaś awaria z internetem. Osoby, które nie zapisały się do grup teraz przyzneczę je ja. Tylko Pelagia została więc nie mam dylematu ;D Szkoda, że nikt się nie zapisuje. Jak nikt się nie zapisze do 25 pażdziernika to blog zostanie zamknięty. Przepraszam ale do dwóch osób nie będę prowadzić bloga. Szczeże to nie ma wogóle po co prowadzić tego bloga jak jest mało uczestników. Daję wam 9 dni na poprawę jak nikt się nie zapisze przykro mi... To Wy zadecydujecie czy mam tu zostać, bo szczeże to już nie wchodzę na Panfu i nie interesuje mnie ta gra. Misje i inne duperele mogę robić choć już mi się nie chce nic. Inne blogi mają powodzenie a szkoda, że ten go nie ma. Kiedyś dam odpowiedź co zrobię, choć myślę, że pora zakończyć współpracę z dwoma agentkami (to jeszcze nie oficjalna wiadomość). Szkoda,  żeby taka praca poszła na marne... Mówi się trudno.

2 komentarze:

Joanna Dominika Koprowska pisze...

Szczerze mówiąc to mi też się nudzi już Panfu... zdałam do 5 klasy i mam dużo nauki. Prowadzę jeden blog to i tak dużo :/ Jeżeli agenci zostaną to i ja oczywiście zostanę ,ale jeśli nie ... to... trudno choć szkoda trochę. Pelagia1999 :/

Tamtaro pisze...

Ja jestem w 1 gimnazjum i Panfu dalej mnie nie nudzi. Dawno bym zrezygnowała, gdyby nie mój blog. Kiedyś ten blog miał takie powodzenie, że nie było chwili, żeby ktoś go nie czytał. A po zamknięciu go większość czytelników odeszła.