sobota, 2 października 2010

Wywiad z Smashing Pancakes

Cześć Wam! Już dziś na blogu pojawił się wywiad z naszym zespołem Smashing Pancakes. Było tam parę ciekawostek i rzeczy ,których pandy się spodziewały. Niestety wywiad został nieskończony przez pewną rzecz ,ale o niej już sobie przeczytacie ;) Mam nadzieję ,że jego zakończenie pojawi się wkrótce na blogu:Max: Na początek ogromne DZIĘKUJĘ za wasz spontaniczny przyjazd i występ na moje urodziny!! To było naprawdę…oszałamiające…sami widzieliście, jak straciłem przytomność, jak się o tym dowiedziałem :oops: Ale przejdźmy do pierwszego pytania. Dacie nam tu na scenie prawdziwy maraton koncertów aż do poniedziałku. Czy to nie jest wyczerpujące grać tyle koncertów, jeden po drugim? Kiedy wy w ogóle śpicie?
Momo: Powiem tylko jedno słowo: Inemuri
Max: Ineco?
Patty: Inemuri znaczy coś w rodzaju „być obecnym i spać“. :DNauczyliśmy się tej techniki w Japonii, ponieważ Japończycy robią to stale i wszędzie. Pakują się po prostu do pociągu, czy wchodzą do klasy lekcyjnej i ucinają sobie półgodzinną drzemkę, podczas której kumulują nowe siły…
Iggy: …i my tak właśnie czasami robimy podczas naszych występów. :cool: W taki sposób możemy spać i jednocześnie grać na naszych instrumentach i śpiewać. Super, co nie?
Ella: Ależ to obłędne!! No więc co zdziałaliście przez ostatnie miesiące i jaki jest wasz plan na przyszłość?
Eva: Cały czas skupialiśmy się na naszej karierze – pisaliśmy piosenki, dawaliśmy koncerty no i teraz odbyliśmy tę super trasę koncertową po Japonii.
Patty: Dokładnie. No ale czasami potrzebowaliśmy też chwili wytchnienia i odpoczynku. Dlatego zorganizowaliśmy sobie 4-tygodniowy pobyt w parku rozrywki… i bawiliśmy się do upadłego. :D
Momo: I kto wie, może pojawi się jakiś producent, który będzie chciał z nami podpisać poważny kontrakt płytowy? Moglibyśmy stworzyć nowe piosenki! Ale zanim tak się stanie musimy przeprowadzić małe rozeznanie. Chcemy zobaczyć, jakim powodzeniem będą cieszyły się nasze piosenki, ile naszych fanów na Panfu sobie je ściągnie i potem zobaczymy.
Ella: Na pewno trzymamy za was nasze pandzie kciuki! No a co robicie tak na co dzień? :?:
Momo: No więc w ostatnich miesiącach ja i Eva zbliżyliśmy się do siebie jeszcze bardziej niż wcześniej (można powiedzieć, że się zakochaliśmy). Między Iggy i Patty też trochę iskrzyło, ale jak się później okazało, to była tylko taka przejściowa faza, zauroczenie.
Eva: Tak więc oboje są cały czas… ;) A co się dzieje z wami dwojgiem? Słowo daję, że można coś wyczuć w powietrzu… Czy wy przypadkiem nie jesteście parą?
Max: [YYHH] :oops: :oops: :oops:
Ella: Yuiuui Max! Wybąbliłeś całe mleko czekoladowe! Co za świństwo! Yyhm… niestety ale musimy teraz na chwilkę przerwać wywiad.

I jak się wam podobał wywiad? Fajny nie? Zaraz napiszę wam ciekawostki:

  1. Momo i Eva się zakochali
  2. Między Iggy i Patty była przejściowa faza zauroczenia
  3. Czy Max i Ella to naprawdę para? :

(Obraz Pochodzi z Dziennika Maxa i Elli)

Nie wiadomo mam nadzieję ,że wkrótce się tego dowiemy ,lecz jak na razie Pa pa!

Brak komentarzy: